KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 13636155
nr 1363 6155
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Skogslandskap. Signerad, numrerad 26/310, daterad 1971, motivet: 41x41 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
150 kr
måndag 30 november 2020
kl 19:40:55
100 kr
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén